Naszyjniki z grawerem są idealnym pomysłem na prezent dla wyjątkowej osoby. Taki prezent jest wyjątkową pamiątką i sprawia, że nikt inny nie ma drugiego takiego naszyjnika. Jest wiele różnych okazji w ciągu roku na podarowanie takiego prezentu. Sponsorowane reklamy, które przedstawiają naszyjniki z grawerem proponowane przez jubilerów najczęściej pojawiają się przed Walentynkami i Dniem Matki. Opiszemy Wam kilka pomysłów na napisy.

Walentynki

Czy będzie to przewidywalne kiedy napiszemy, że łańcuszki z zawieszką serca na której wyryto imię ukochanego są częstym pomysłem na walentynki? Pewnie odpowiecie, że tak. Srebrne albo złote naszyjniki z grawerem to bardzo romantyczne posunięcie. Musisz jednak przemyśleć swój grawerunek. Samo imię niektóre kobiety mogą odebrać jako podpisanie swojej własności? Może dziwna interpretacja, ale rzeczywiście takie zdanie wśród społeczeństwa się pojawia. Bezpieczniej więc będzie wygrawerować może datę? Proponujemy datę, która szczególnie wiąże się z waszym związkiem. Pierwszy pocałunek, pierwsza randka, pierwszy raz wypowiedziane słowa „kocham Cię”, te wszystkie wydarzenia mają swoje dni w waszej historii miłosnej. Użycie takiej daty na pewno zaskoczy Twoją ukochaną i będzie dowodem na to, że pamiętasz, a często samo to wystarczy.

Dzień mamy

Naszyjniki z grawerem na dzień mamy to dobry pomysł. Kształt serca, w którym na kilku belkach zamieszczone są daty urodzin dzieci, albo imiona dzieci to bardzo spersonalizowana pamiątka. Niektórzy grawerują również sam napis „best mum” lub jego polskie odpowiedniki. Zamiast kształtu serca możesz też wybrać znak nieskończoności i na nim coś wygrawerować. By zawieszka była jeszcze bardziej wyjątkowa i niespotykana możesz także wyryć na niej symbol. Może to być narysowane przez Ciebie drzewo i wytłumaczyć mamie, że to wasze własne drzewo genealogiczne, które teraz dzięki temu, że mama was urodziła będzie rosło dalej w kolejne pokolenia.

Rocznica ślubu

A może by tak pomyśleć o rocznicy ślubu? Naszyjniki z grawerem to może być strzał w dziesiątkę. Raz, że takie grawerowane delikatne celebrytki pasują do każdej stylizacji. Dwa, że to pomysł, który na pewno zostanie doceniony. Szczególnie jeśli Twój napis będzie dotyczył Waszej miłości. A po trzecie, taka pamiątka jest naprawdę pożądana przez kobiety. Zaskocz ją i stwórz napis albo symbol.