Kołobrzeg to nie tylko miasto, które słynie z licznych atrakcji. Jest to miasto, które w swojej ofercie posiada również wiele restauracji. Kiedy wybierasz się do Kołobrzegu, to koniecznie powinieneś je odwiedzić. W ten sposób posmakujesz nie tylko tradycyjnych i lokalnych potraw, ale także takich, o których nie miałeś nawet pojęcia. Które więc restauracje warto odwiedzić w tym nadmorskim kurorcie? Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się więcej.

Restauracje Kołobrzeg – które warto odwiedzić?

Restauracji w Kołobrzegu jest bardzo dużo. Czasami ciężko natrafić na pyszne jedzenie w jednym z tutejszych lokali. Dlatego też powstał ten artykuł, w którym znajdziesz restauracje, słynące z potraw o niezwykłym smaku i rodzinnej atmosfery. A na liście tych, które warto odwiedzić, znajdują się:

Fishka – Fiszka w Kołobrzegu – ul. Solna 12

Fishka – Fiszka to wyjątkowa restauracja w Kołobrzegu, która przyciąga do siebie wielu turystów. Odwiedzają oni to miejsce z wielką chęcią, chociażby ze względu na to, że panuje tam wspaniała atmosfera. Wszystkie dania, które znajdują się w menu są starannie przygotowane i co najważniejsze – są smaczne. A to dlatego, że każda potrawa wykonana jest ze świeżych składników. Cały obiekt jest klimatycznym miejscem, idealnym dla rodzin i znajomych. Na dodatek obsługa w tym miejscu jest bardzo uprzejma, co dodaje tylko jeszcze większego uroku temu lokalu. Jeśli chcesz miło spędzić czas w gronie najbliższych osób, to koniecznie odwiedź tą restaurację w Kołobrzegu.

Restauracja Shuum w Kołobrzegu – ul. T. Kościuszki 17

Restauracja Shuum to przestronny i przeszklony budynek z widokiem na nadmorski park. Wszyscy goście mogą spędzić tutaj przyjemnie czas, chociażby dlatego, że wokół rozciągają się piękne widoki. To miejsce nie zachwyca tylko tym, może urzec Ciebie swoją autorską kuchnią, inspirowaną ekologicznymi produktami. W ofercie znajdują się dania z różnych tradycji kulinarnych z całego świata. Dlatego jeśli nigdy nie próbowałeś takich przysmaków, to jest to miejsce specjalnie dla Ciebie.

Restauracja Wichłacz Grill House w Kołobrzegu – ul. Perłowa 2

Jest to kolejna, wyjątkowa restauracja w Kołobrzegu. Właśnie tutaj możesz próbować dań z prawdziwego, węglowego grilla. Jakość smaku potraw jest na najwyższym poziomie. Największym uznaniem cieszą się pieczone ziemniaki, które są dodatkiem do grillowych dań. Ta kołobrzeska restauracja jest również doskonałym miejscem do zorganizowania imprez okolicznościowych. Lokalizacja tego miejsca jest bardzo ciekawa, bo znajduje się na uboczu, z dala od zgiełku miasta. Całość reprezentuje się świetnie i można poczuć się tutaj jak w domu.

Podsumowanie

Mam nadzieję, że jeśli będziesz w Kołobrzegu to odwiedzisz chociaż jedną z powyższych restauracji i przekonasz się sam, że serwują tu znakomite jedzenie. Jeśli chcesz spróbować czegoś innego niż codziennych potraw to tym bardziej powinieneś odwiedzić jedno z tych miejsc. Dlatego nie wahaj się dłużej i przybądź tu jak najszybciej.