Minął już prawie miesiąc wakacji, a Ty jeszcze nie masz zarezerwowanych wczasów? Mazury to jedno z najpiękniejszych terenów Polski. Znajdują się tam liczne jeziora oraz jest tam sporo zieleni. Jeżeli chodzi o tamtejsze widoki, to są one bardzo piękne i jedyne w swoim rodzaju. Z tego też względu bardzo dużo osób decyduje się na spędzenie swojego wakacyjnego urlopu właśnie w tych rejonach Polski. Dzisiaj przedstawimy najpiękniejsze hotele, które zlokalizowane są w województwie warmińsko-mazurskim. Jeśli masz zamiar jechać na Mazury i nie masz jeszcze zakwaterowania, to mamy nadzieję, że poniższe informacje, pomogą Ci podjąć decyzję o tym, w jakim hotelu zamówić nocleg. Sprawdź.

Jakie hotele na Mazurach wybrać na wakacje?

Ze względu na to, że Mazury co roku przyciągają do siebie wielu turystów, to w ich obszarze znajduje się wiele hoteli. Poniżej przedstawimy tylko niektóre z nich, które uznawane są przez wiele osób za najpiękniejsze w tym regionie.

Pałac Warlity

Pałac Warlity to przepiękny kompleks budowlany mieszczący się w miejscowości Warlity Małe w okolicy Olsztynka. Jeśli cenisz sobie spokój i ciszę, to będzie to idealne miejsce dla Ciebie. A to dlatego, że wokół obiektu znajduje się liczna zieleń (pola, lasy) oraz jezioro Platyny. Hotel ten posiada 12 pokoi dla gości, więc nie będzie tutaj aż tak dużo turystów. Do tego miejsca na Mazurach przybywają zwłaszcza takie osoby, które chcą się zregenerować bądź odpocząć od codziennych zmartwień i problemów. W obrębie tego hotelu znajduje się także plaża z pomostem i leżakami oraz liczne tereny do spacerów bądź jazdy na rowerze.

Hotel w Klekotkach

Jeżeli chodzi o ten hotel na Mazurach, to również jest on umiejscowiony w cichej i spokojnej okolicy, z dala od hałasów i skupiska turystów. W obszarze, na którym znajduje się ośrodek wypoczynkowy, jest dużo zieleni, co sprawia, że każda przebywająca tam osoba może napawać się przepięknymi i naturalnymi widokami. Co ciekawe, ten hotel na Mazurach był kiedyś młynem wodnym. Dopiero kilka lat temu, bo w 1995 roku, przeprowadzono tam gruntowny remont i miejsce to przearanżowano na pokoje. Przybywający do tego ośrodka wypoczynkowego turyści, mogą liczyć na pełen relaks. W ofercie hotelu dostępne są regionalne posiłki, joga, japońskie SPA oraz liczne aktywności fizyczne.

Hotel St. Bruno w Giżycku

Natomiast, jeśli mowa o tym hotelu na Mazurach, to znajduje się on w murach Zamku Krzyżackiego, który zbudowany został w XIV wieku. Goście mogą zakwaterować się tam w jednym z 70 oferowanych pokoi. Ponadto przybywające tam osoby mogą skorzystać z Medi.SPA, które oferuje wiele zabiegów relaksacyjnych dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klientów.